Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Elaborare a proiectului tehnic de execuţie privind obiectul de investiţie: "Finalizarea lucrărilor începute la Liceul Tehnologic Kós Károly: atelier" din Municipiul Miercurea-Ciuc, judeţul Harghita
- Număr anunț
- SCN1033975
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
- Furnizor / câștigător
- EQUARTIS ARCHITECTS SRL (CUI 23816670)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 156.192,25 RON
- Valoare atribuită
- 156.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 21.12.2018 14:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1014528
- Termen limită
- 08.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035895
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- CU-semnat.pdf.p7s
- Doc tehnica ARHITECTURA.rar
- Doc tehnica INSTALATII.rar
- Doc tehnica REZISTENTA.rar
- FisaDate_DF1035895.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
- Model ctr.-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EQUARTIS ARCHITECTS SRL CUI 23816670
Subcontractanți 4
ANDRAS ISTVAN SZABOLCS I.I CUI 36070392
MEPLAN STUDIO SRL CUI 38008974
DELTA INSTAL SRL CUI 22008560
TIGRA-WILL SRL CUI RO 11268476
Valoare atribuită
156.000 RON
din 156.192,25 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 192,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.