Atribuită
Anunț de participare
Furnizare buldoexcavator cu echipamente accesorii in cadrul proiectului „DOTAREA SERVICIILOR PUBLICE DE GOSPODARIRE COMUNALA PENTRU INTRETINEREA INFRASTRUCTURII LOCALE IN COMUNA BICAZ, JUDETUL MARAMURES"
- Număr anunț
- SCN1033946
- Autoritate contractantă
- COMUNA BICAZ (CUI 3627358)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 285.393,69 RON
- Valoare atribuită
- 285.337 RON
- Data publicării
- 21.12.2018 12:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1012974
- Termen limită
- 15.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035725
Documente
Documentația de atribuire
- 3.Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- 4.Formulare-semnat.pdf.p7s
- 5.Contract de furnizare-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1035725.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
285.337 RON
din 285.393,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro