Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Proiectare, executie de lucrari si asistenta tehnica din partea proiectantului pentru realizarea obiectivului de investitii publice « Reabilitare si asigurare utilitati la Scoala primara Ioan Rizescu, Cerșani, comuna Suseni, judetul Arges»
- Număr anunț
- SCN1033943
- Autoritate contractantă
- Comuna Suseni (CUI 4469523)
- Furnizor / câștigător
- ACVAFOR PROIECT SRL (CUI 14240798)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.043.384 RON
- Valoare atribuită
- 1.032.951,24 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 21.12.2018 11:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1015578
- Termen limită
- 29.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035623
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1035623.pdf
- FORMULAR CONTRACT.doc.p7s
- FORMULARE.doc.p7s
- PIESE DESENATE.pdf.p7s
- PIESE SCRISE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ACVAFOR PROIECT SRL CUI RO 14240798
Asociați 1
SEGA PROIECT 2008 SRL CUI RO 23711606
Subcontractanți 1
ELECTRA STAND SRL CUI RO18628858
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CONSTRUCT ECI COMPANY 2000 SRL CUI RO 6796319
Asociați 1
RONAL PROJECT CONSULTING S.R.L. CUI RO38944928
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ADACOR CONSTRUCT SERV SRL CUI 33730494
Valoare atribuită
1.032.951,24 RON
din 1.043.384 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 10.432,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.