Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,7% sub estimat
Piese schimb pentru sistem preparare praf carbune
- Număr anunț
- SCN1033920
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- EUROETANS INDUSTRI SRL (CUI 19069649)
- Cod CPV
- 43620000-5 · Piese pentru utilaje de prelucrare a mineralelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246.895,72 RON
- Valoare atribuită
- 232.819 RON 5,7% sub estimat
- Data publicării
- 21.12.2018 10:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1014253
- Termen limită
- 04.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035734
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini -Piese schimb pentru sistem preparare praf carbune.pdf.p7s
- FisaDate_DF1035734.pdf
- Formulare -Piese schimb pentru sistem preparare praf carbune.pdf.p7s
- Model de contract -Piese schimb pentru sistem preparare praf carbune.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EUROETANS INDUSTRI SRL CUI RO19069649
Valoare atribuită
232.819 RON
din 246.895,72 RON estimat
5,7%
Adjudecat la 94,3% din estimat · economie 14.076,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.