Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 50,0% sub estimat
ACHIZITIE SERVICII INCHIRIERE UTILAJE folosite pentru DESZAPEZIREA strazilor din ORASUL CERNAVODA
- Număr anunț
- SCN1033916
- Autoritate contractantă
- UTILITATI PUBLICE-GOSPODARIA COMUNALA SRL (CUI RO30860945)
- Cod CPV
- 60182000-7 · Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 216.000 RON
- Valoare atribuită
- 108.000 RON 50,0% sub estimat
- Data publicării
- 21.12.2018 10:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1011717
- Termen limită
- 07.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035859
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
OBENMAN CONSTRUCT SRL CUI 11322761
Valoare atribuită
108.000 RON
din 216.000 RON estimat
50,0%
Adjudecat la 50,0% din estimat · economie 108.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.