Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,1% sub estimat
Achizitie carburant auto, pe baza de bonuri valorice
- Număr anunț
- SCN1033914
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VASLUI (CUI 3394171)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 158.823,50 RON
- Valoare atribuită
- 147.527,73 RON 7,1% sub estimat
- Data publicării
- 21.12.2018 10:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1013559
- Termen limită
- 21.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035575
Documente
Documentația de atribuire
- 003Contract_furnizare_Carburanti-semnat.doc.p7s
- 004Formulare_Carburanti-semnat.doc.p7s
- Caiet de sarcini _carburant auto-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1035575.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Valoare atribuită
147.527,73 RON
din 158.823,50 RON estimat
7,1%
Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 11.295,77 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.