Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,7% sub estimat

Reabilitarea sistemului de alimentare cu apa, a sistemului de canalizare si a statilor de epurare a apelor uzate din municipiile Vaslui, Birlad, Husi si orasul Negresti – ETAPA II-a, Municipiul Birlad, Obiect: Retele de apa si canalizare II, Rezervoare Uzina de Apa, statii de pompare apa bruta si ape uzate, municipiul Birlad

Număr anunț
CN1007843
Autoritate contractantă
JUDETUL VASLUI (CUI 3394171)
Furnizor / câștigător
NOMIS 2003 SRL (CUI 15193295)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.945.318,25 RON
Valoare atribuită
2.748.677,11 RON 6,7% sub estimat
Data publicării
21.12.2018 08:24
Anunț de atribuire
CAN1014295
Termen limită
04.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1035812

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
NOMIS 2003 SRL CUI RO 15193295
Terți susținători 1
Subcontractanți 1
ELECTRIC-COMPANY SA CUI RO 6985768

Valoare atribuită

2.748.677,11 RON

din 2.945.318,25 RON estimat 6,7%

Adjudecat la 93,3% din estimat · economie 196.641,14 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.