Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 91,2% sub estimat

Console

Număr anunț
CN1007830
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
Furnizor / câștigător
BOGDAN BONIPLAST SRL (CUI 29432821)
Cod CPV
30231200-9 · Console (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.558.948,50 RON
Valoare atribuită
1.013.975 RON 91,2% sub estimat
Data publicării
22.12.2018 03:29
Anunț de atribuire
CAN1013058
Termen limită
30.01.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 247-571253
Documentație de atribuire
DF1035860

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
RECOMPLAST SRL CUI RO 1153363
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
BOGDAN BONIPLAST SRL CUI RO29432821

Valoare atribuită

1.013.975 RON

din 11.558.948,50 RON estimat 91,2%

Adjudecat la 8,8% din estimat · economie 10.544.973,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.