Anulată Anunț de participare

SERVICII DE DESZĂPEZIRE ȘI COMBATERE A POLEIULUI PE DRUMURILE JUDEȚENE

Număr anunț
CN1007653
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.287.826,34 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
22.12.2018 01:54
Anunț de atribuire
CAN1020108
Termen limită
08.01.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 247-569197
Documentație de atribuire
DF1035193

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 1.287.826,34 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 cu o lungime de 159,184 km, cu sectoarele: - Sector 1 (73,114 k… 576.762,80 RON Anulat
2 cu o lungime de 210,370 km, cu sectoarele: - Sector 3 (129,670 … 711.063,54 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.