Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 88,5% sub estimat
FURNIZARE INTERFERONUM BETA 1A 44 MICROGRAME
- Număr anunț
- CN1007802
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI (CUI 4541092)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 33661700-8 · Alte medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.063.648 RON
- Valoare atribuită
- 3.803.610,34 RON 88,5% sub estimat
- Data publicării
- 25.12.2018 02:19
- Anunț de atribuire
- CAN1014117
- Termen limită
- 06.02.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 248-572667
- Documentație de atribuire
- DF1035378
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini.doc.p7s
- FisaDate_DF1035378.pdf
- Formulare Model acord cadru si ctr. subs.doc scleroza.doc.p7s
- modele formulare.doc.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MERCK ROMANIA SRL CUI 20631065
Valoare atribuită
3.803.610,34 RON
din 33.063.648 RON estimat
88,5%
Adjudecat la 11,5% din estimat · economie 29.260.037,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.