Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Achiziția de echipamente si servicii necesare extinderii sistemului de contorizare inteligenta (Smart metering)
- Număr anunț
- CN1007895
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Cod CPV
- 38552000-9 · Contoare electronice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.178.790,36 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 25.12.2018 02:04
- Anunț de atribuire
- CAN1019242
- Termen limită
- 05.02.2019 14:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 248-574662
- Documentație de atribuire
- DF1035707
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 contract subsecvent.pdf.p7s
- Anexa 7 – Riscuri.pdf.p7s
- Documentatie descriptiva nr. 221382_25.09.2018_part 1.pdf.p7s
- Documentatie descriptiva nr. 221382_25.09.2018_part 2.pdf.p7s
- Documentatie descriptiva nr. 221382_25.09.2018_part 3.pdf.p7s
- Documentatie descriptiva nr. 221382_25.09.2018_part 4.pdf.p7s
- EON SE_Supplier Code of Conduct EN_RO.pdf.p7s
- FisaDate_DF1035707.pdf
- Model Acord Cadru.pdf.p7s
- Model contract subsecvent.pdf.p7s
- Model Formulare.pdf.p7s
- ST 040_cleme sir.pdf.p7s
- ST 299_contoare de energie electrica pentru sistemul smart metering - PLC.pdf.p7s
- ST 300_concentratoare.pdf.p7s
- ST 302_intrerupatoare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
MODERN POWER SYSTEMS SRL CUI RO29974172
Asociați 1
Ningbo Sanxing Medical & Electric CO LTB CUI 330212000019124
Subcontractanți 3
NEON LIGHTING SRL CUI RO6799161
POTENTIAL CONS SRL CUI RO8928505
RM ELECTRIC SRL CUI RO15852850
Valoare atribuită
0 RON
din 32.178.790,36 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 32.178.790,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.