Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIONAREA UNUI UTILAJ FORESTIER PENTRU REGIA PUBLICA LOCALA OCOLUL SILVIC TIHA BIRGAULUI R.A., JUD. BISTRITA-NASAUD
- Număr anunț
- SCN1034317
- Autoritate contractantă
- REGIA PUBLICĂ LOCALĂ OCOLUL SILVIC TIHA BÎRGĂULUI R.A. (CUI 39145325)
- Furnizor / câștigător
- IRUM SA (CUI 1235170)
- Cod CPV
- 16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 276.544 RON
- Valoare atribuită
- 276.544 RON
- Data publicării
- 27.12.2018 22:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1012813
- Termen limită
- 23.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036220
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1036220.pdf
- Formulare si modelul de contract-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
IRUM SA CUI 1235170
Valoare atribuită
276.544 RON
din 276.544 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro