Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,9% sub estimat
“Servicii de proiectare si executie lucrari privind realizarea obiectivului de investitii: Reabilitare strazi in comuna Macea, etapa III”
- Număr anunț
- SCN1034296
- Autoritate contractantă
- COMUNA MACEA (PRIMARIA) (CUI 3519410)
- Furnizor / câștigător
- Porr Construct SRL (CUI 16601724)
- Cod CPV
- 45233252-0 · Lucrari de imbracare a strazilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.194.880 RON
- Valoare atribuită
- 1.714.608,84 RON 21,9% sub estimat
- Data publicării
- 27.12.2018 16:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1015253
- Termen limită
- 23.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036248
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.zip.p7s
- Clauze contractuale.doc.p7s
- FisaDate_DF1036248.pdf
- Modele de formulare.docx.p7s
- Studiu geotehnic.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
Porr Construct SRL CUI RO 16601724
Subcontractanți 1
ROAD DESIGN SRL CUI RO 24132190
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
INTERMED UTILAJ SRL CUI RO 16411169
Asociați 1
LONGHERSIN SRL CUI 7008680
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
CRISANA PRO CONSTRUCT SA CUI RO 7189366
Asociați 1
PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL CUI RO23719545
Valoare atribuită
1.714.608,84 RON
din 2.194.880 RON estimat
21,9%
Adjudecat la 78,1% din estimat · economie 480.271,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.