Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
EXTINDERE ALIMENTARE CU APA IN SISTEM CENTRALIZAT IN COMUNA MIRSANI, JUDETUL DOLJ
- Număr anunț
- SCN1034148
- Autoritate contractantă
- COMUNA MÂRȘANI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4711448)
- Furnizor / câștigător
- LUBSERV SRL (CUI 8982792)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.590.212,25 RON
- Valoare atribuită
- 2.571.754,56 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 27.12.2018 09:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1015930
- Termen limită
- 21.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035779
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI MARSANI-semnat.pdf.p7s
- caiet sarcini_1-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1035779.pdf
- formulare-semnat.pdf.p7s
- LISTE DE CANTITATI-semnat.pdf.p7s
- PIESE DESENATE APA MARSANI.part1-semnat.rar.p7s
- PIESE DESENATE APA MARSANI.part2-semnat.rar.p7s
- PIESE DESENATE APA MARSANI.part3-semnat.rar.p7s
- PIESE DESENATE APA MARSANI.part4-semnat.rar.p7s
- PIESE SCRISE MARSANI-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
LUBSERV SRL CUI RO 8982792
Asociați 1
GECOROM SA CUI RO 14084362
Subcontractanți 1
COD 3 S.R.L. CUI 18675477
Oferta 2
Individuala
Ofertant
RAAM ELENI CONSTRUCT SRL CUI RO 30532131
Valoare atribuită
2.571.754,56 RON
din 2.590.212,25 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 18.457,69 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.