Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,1% sub estimat
Execuție lucrare ”Modernizare DJ 709J km 85+100-91+700 Grăniceri - Pilu (DN 79A)”
- Număr anunț
- SCN1034144
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
- Furnizor / câștigător
- Porr Construct SRL (CUI 16601724)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.109.758 RON
- Valoare atribuită
- 9.950.370,79 RON 24,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.12.2018 08:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1016373
- Termen limită
- 12.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036011
Documente
Documentația de atribuire
- Draft contract lucrari.pdf.p7s
- FisaDate_DF1036011.pdf
- formulare.doc.p7s
- Modernizare DJ 709J km 85+100-91+700 Graniceri - Pilu.part1.rar.p7s
- Modernizare DJ 709J km 85+100-91+700 Graniceri - Pilu.part2.rar.p7s
- Modernizare DJ 709J km 85+100-91+700 Graniceri - Pilu.part3.rar.p7s
- Modernizare DJ 709J km 85+100-91+700 Graniceri - Pilu.part4.rar.p7s
- Modernizare DJ 709J km 85+100-91+700 Graniceri - Pilu.part5.rar.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
Porr Construct SRL CUI RO 16601724
Subcontractanți 1
ELECTRO - CONSTRUCT SRL CUI 9122494
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SYLC CON TRANS SRL CUI 16356935
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
OPR ASFALT SRL CUI RO 31635500
Asociați 1
INTERMED UTILAJ SRL CUI RO 16411169
Terți susținători 1
Obras Publicas y Regadios CUI A13395264
Subcontractanți 1
ELESAL SRL CUI RO 16376681
Valoare atribuită
9.950.370,79 RON
din 13.109.758 RON estimat
24,1%
Adjudecat la 75,9% din estimat · economie 3.159.387,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.