Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 39,1% sub estimat

MODERNIZARE STRADA PODULUI” – faza:PT+ DE +DTAC +verificare +obtinere avize+asistenta tehnica

Număr anunț
SCN1034098
Autoritate contractantă
Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
Furnizor / câștigător
NV CONSTRUCT SRL (CUI 18639415)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200.000 RON
Valoare atribuită
121.750 RON 39,1% sub estimat
Data publicării
27.12.2018 08:31
Anunț de atribuire
SCNA1013117
Termen limită
28.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1035919

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
NV CONSTRUCT SRL CUI RO18639415
Subcontractanți 3
DTG ALFA SRL CUI RO28114226
CALORIA SRL CUI RO247885
EMPO CONSULT S.R.L. CUI RO12625658
Oferta 2 Individuala
Ofertant
ASPIRE DESIGN SRL CUI RO33068134
Subcontractanți 2
REPCONS SRL CUI RO3376230
SANGAS SRL CUI RO15785297
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Subcontractanți 3
EURO ING SRL CUI RO15839966
REPCONS SRL CUI RO3376230
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

121.750 RON

din 200.000 RON estimat 39,1%

Adjudecat la 60,9% din estimat · economie 78.250 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.