Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 75,1% sub estimat
“Elaborare proiect pentru autorizarea executarii lucrarilor (PAC /DTAC) proiect tehnic de executia lucrarilor (PT) asistenta tehnica din partea proiectantului si executie lucrari pentru obiectivele de investitii : Lot 1 - Amenajare accese auto si spatii de parcare in zona situate intre strazile Dimitrie pompeiu, Henri Coanda si Calea Aradului Lot 2 – Amenajare acces pietonal intre strada Vasile Alecsandri si strada Independentei Lot 3 - Amenajare trotuar strada Republicii, intre strada Gheorghe Dima – Bulevardul Magheru, tronson.”
- Număr anunț
- CN1007916
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- DRUMURI BIHOR SA (CUI 10980670)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.974.187,50 RON
- Valoare atribuită
- 740.229,56 RON 75,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.12.2018 07:46
- Anunț de atribuire
- CAN1015574
- Termen limită
- 28.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036062
Documente
Documentația de atribuire
- Contract de lucrari- proiectare si executie 3 loturi.docx.p7s
- FisaDate_DF1036062.pdf
- Formular cadru Propunere financiara 3 loturi.docx.p7s
- Formular cadru Propunere tehnica 3 loturi.docx.p7s
- formulare 3 strazi.docx.p7s
- LOT 1 - DOCUMENTATIE TEHNICA.part1.rar.p7s
- LOT 1 - DOCUMENTATIE TEHNICA.part2.rar.p7s
- LOT 2 - DOCUMENTATIE TEHNICA.rar.p7s
- LOT 3 - DOCUMENTATIE TEHNICA.part1.rar.p7s
- LOT 3 - DOCUMENTATIE TEHNICA.part2.rar.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 2.974.187,50 RON Adjudecat: 740.229,56 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Amenajare accese auto si spatii de parcare in zona situate intr… | 693.998 RON | DRUMURI BIHOR S.A. | 740.229,56 RON |
| 2 | Amenajare acces pietonal intre strada Vasile Alecsandri si stra… | 888.761,88 RON | Anulat | — |
| 3 | Amenajare trotuar strada Republicii, intre strada Gheorghe Dima… | 1.391.427,62 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DRUMURI BIHOR SA CUI RO 10980670
Asociați 1
EXDEPRO SRL CUI 36355896
Subcontractanți 1
ELECTROFOR SRL CUI RO 13663102
Valoare atribuită
740.229,56 RON
din 2.974.187,50 RON estimat
75,1%
Adjudecat la 24,9% din estimat · economie 2.233.957,94 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.