Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Proiectare, asistenta tehnica din partea proiectantului si executie lucrari „REABILITARE STRAZI IN MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN"

Număr anunț
SCN1034429
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
TRUSTUL DE CONSTRUCŢII DROBETA SA (CUI 30711293)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.335.972,18 RON
Valoare atribuită
10.296.133,66 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
28.12.2018 16:12
Anunț de atribuire
SCNA1014015
Termen limită
25.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1036337

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

10.296.133,66 RON

din 10.335.972,18 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 39.838,52 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.