Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,7% sub estimat
Sistem de transport probe, cu vaccum
- Număr anunț
- SCN1034417
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRONIC SECURITY SYSTEMS SRL (CUI 32387569)
- Cod CPV
- 33197000-7 · Echipament medical computerizat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420.168 RON
- Valoare atribuită
- 299.433 RON 28,7% sub estimat
- Data publicării
- 28.12.2018 14:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1015606
- Termen limită
- 14.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035921
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini Sistem transport probe cu vacuum 1.docx.p7s
- FisaDate_DF1035921.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Model Contract de furnizare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ELECTRONIC SECURITY SYSTEMS SRL CUI RO32387569
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SANTE INTERNATIONAL SA CUI RO 3210015
Terți susținători 1
Aerocom GMBH & Co. CUI DE 812101903
Valoare atribuită
299.433 RON
din 420.168 RON estimat
28,7%
Adjudecat la 71,3% din estimat · economie 120.735 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.