Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat
Întocmire PUZ pentru Zonă centrală a orașului Tășnad și pentru Zonă cu funcțiuni mixte de recreere: case de vacanță, structuri de primire și locuințe, cu preponderența spațiilor plantate, județul Satu Mare.
- Număr anunț
- SCN1034415
- Autoritate contractantă
- ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
- Furnizor / câștigător
- AEDILIS PROIECT SRL (CUI 16927071)
- Cod CPV
- 71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150.000 RON
- Valoare atribuită
- 146.000 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 28.12.2018 14:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1015046
- Termen limită
- 18.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036389
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Draft Contract prestari servicii lotul II-semnat.doc.p7s
- 4. Draft Contract prestari servicii lotul I-semnat.docx.p7s
- Caiet de sarcini-PUZ Zona Centrala-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-PUZ Zona cu functiuni-semnat.pdf.p7s
- CERTIFICAT DE URBANISM - ZONA CENTRALA ORAS TASNAD-semnat.pdf.p7s
- CU str Viilor-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1036389.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
- Memoriu_general-semnat.pdf.p7s
- Plan_de_incadrare-semnat.pdf.p7s
- Reglementari_urbanistice-zonificare-Tasnad-semnat.pdf.p7s
- Regulament_Local_de_Urbanism-semnat.pdf.p7s
- Tema de proiectare -PUZ Zona cu functiuni mixte-semnat.pdf.p7s
- Tema de proiectare-Zona Centrală-semnat.pdf.p7s
- UTR-Tasnad-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 150.000 RON Adjudecat: 146.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Intocmire PUZ pentru Zonă centrală a orașului Tășnad | 100.000 RON | — | |
| 2 | Intocmire PUZ pentru Zonă cu funcțiuni mixte de recreere: case… | 50.000 RON | SC AEDILIS PROIECT SRL | 146.000 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AEDILIS PROIECT SRL CUI RO 16927071
Valoare atribuită
146.000 RON
din 150.000 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 4.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.