Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Servicii de proiectare refacere drum forestier calamitat Brates Gaina - Pod la DF Brates Gaina, DS Neamt
- Număr anunț
- SCN1034357
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- SURSA COM SRL (CUI 3408030)
- Cod CPV
- 71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.750 RON
- Valoare atribuită
- 8.700 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 28.12.2018 10:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1016129
- Termen limită
- 22.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036085
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Servicii proiectare Pod la DF Brates Gaina-semnat.pdf.p7m
- DALI Pod Brates Gaina_partea1 -semnat.pdf.p7m
- DALI Pod Brates Gaina_ partea2-semnat.pdf.p7m
- DALI Pod Brates Gaina_planse-semnat.pdf.p7m
- EXPERTIZA TEHNICA_1-semnat.pdf.p7m
- EXPERTIZA TEHNICA_2-semnat.pdf.p7m
- EXPERTIZA TEHNICA_3-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1036085.pdf
- Model contract PT Pod Brates Gaina-semnat.pdf.p7m
- Modele de formulare PT Pod Brates Gaina-semnat.doc.p7m
- studiu geo-semnat.pdf.p7m
- STUDIU TOPO_1-semnat.pdf.p7m
- STUDIU TOPO_2-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SURSA COM SRL CUI RO 3408030
Valoare atribuită
8.700 RON
din 8.750 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.