Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achizitie autovehicule cu utilizare speciala
- Număr anunț
- CN1007974
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- SERVICE AUTO SERUS SRL (CUI 1316)
- Cod CPV
- 34114000-9 · Vehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 256.000 RON
- Valoare atribuită
- 255.767,23 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 28.12.2018 09:23
- Anunț de atribuire
- CAN1014614
- Termen limită
- 07.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036140
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini auto.pdf.p7s
- Draft contract auto.pdf.p7s
- FisaDate_DF1036140.pdf
- FORMULARE auto.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SERVICE AUTO SERUS SRL CUI RO 1316
Valoare atribuită
255.767,23 RON
din 256.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 232,77 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.