Atribuită
Anunț de participare
Furnizare utilaj pentru obiectivul „ACHIZITIE UTILAJ MULTIFUNCTIONAL IN COMUNA PIPIRIG, JUDETUL NEAMT”
- Număr anunț
- SCN1034330
- Autoritate contractantă
- COMUNA PIPIRIG (PRIMARIA COMUNEI PIPIRIG JUD. NEAMT) (CUI 2614228)
- Cod CPV
- 34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 891.054,59 RON
- Valoare atribuită
- 890.664 RON
- Data publicării
- 28.12.2018 08:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1012109
- Termen limită
- 11.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036080
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Valoare atribuită
890.664 RON
din 891.054,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro