Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat

Proiectare si executie lucrari de construire drumuri, in localitatea Malu Mare in cadrul proiectului ,, MODERNIZARE DRUMURI DE INTERES LOCAL IN COMUNA MALU MARE, JUDETUL DOLJ,,

Număr anunț
SCN1034440
Autoritate contractantă
Comuna MALU MARE (CUI 5002053)
Furnizor / câștigător
CONDOR PADURARU SRL (CUI 6341635)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.335.754,43 RON
Valoare atribuită
4.252.619,87 RON 1,9% sub estimat
Data publicării
29.12.2018 11:39
Anunț de atribuire
SCNA1018677
Termen limită
22.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1036350

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONDOR PADURARU SRL CUI RO 6341635
Asociați 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
MINERALPORT SRL CUI RO36526740
Asociați 1
ALMER PROIECT SRL CUI 34963250
Terți susținători 1
OLT DRUM SA CUI RO 10881110

Valoare atribuită

4.252.619,87 RON

din 4.335.754,43 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 83.134,56 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.