Atribuită
Anunț de participare
Furnizare energie electrica
- Număr anunț
- CN1007917
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
- Furnizor / câștigător
- TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.828.750,30 RON
- Valoare atribuită
- 5.963.238,50 RON
- Data publicării
- 29.12.2018 02:01
- Anunț de atribuire
- CAN1013805
- Termen limită
- 28.01.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 250-578192
- Documentație de atribuire
- DF1035914
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961
Valoare atribuită
5.963.238,50 RON
din 5.828.750,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro