Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,0% sub estimat

Achiziționarea, instalarea și punerea în funcțiune a unei MAȘINI DE IMPRIMARE ÎN DOUĂ GRUPURI CU INVERSOR, concomitent cu preluarea, contracost, de către furnizor a două mașini de tipar offset HEIDELBERG SM 74-2PH

Număr anunț
CN1007978
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL " (CUI RO427282)
Furnizor / câștigător
Heidelberger Druckmaschinen CPS (CUI 67526215)
Cod CPV
42991200-1 · Masini de tiparit (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.462.500 RON
Valoare atribuită
5.689.000 RON 12,0% sub estimat
Data publicării
01.01.2019 02:21
Anunț de atribuire
CAN1013267
Termen limită
18.02.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 001-000187
Documentație de atribuire
DF1036141

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

5.689.000 RON

din 6.462.500 RON estimat 12,0%

Adjudecat la 88,0% din estimat · economie 773.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.