Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Echipamente pentru sterilizare dezinfectare si igienizare
- Număr anunț
- CN1007933
- Autoritate contractantă
- S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI RO37764937)
- Furnizor / câștigător
- KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI 37190850)
- Cod CPV
- 33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.593.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.586.648 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 01.01.2019 02:12
- Anunț de atribuire
- CAN1013745
- Termen limită
- 11.02.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 001-000253
- Documentație de atribuire
- DF1035947
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1035947.pdf
- Fisa tehnica lot 1.pdf.p7s
- Fisa tehnica lot 2.pdf.p7s
- Model Contract.docx.p7s
- Model Formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 1.593.800 RON Adjudecat: 1.586.648 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ECHIPAMENTE PENTRU STERILIZARE | 1.062.800 RON | KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL | 1.057.923 RON ↓0,5% |
| 2 | ECHIPAMENTE DE SPALARE SI CURATARE | 531.000 RON | TEHNOPLUS MEDICAL S.R.L. | 528.725 RON ↓0,4% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL CUI RO37190850
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
TEHNOPLUS MEDICAL SRL CUI RO 4261939
Valoare atribuită
1.586.648 RON
din 1.593.800 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 7.152 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.