- Număr anunț
- CN1007970
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.881.280 RON
- Valoare atribuită
- 6.867.797,81 RON
- Data publicării
- 01.01.2019 01:57
- Anunț de atribuire
- CAN1018223
- Termen limită
- 11.02.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 001-000194
- Documentație de atribuire
- DF1036272
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini oxigen medicinal lichefiat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1036272.pdf
- FORMULARE oxigen.docx.p7s
- Proiect acord cadru si contracta subsecvent oxigen medicinal lichid 2018.docx.p7s
- PROIECTE AMPLASAMENTE.rar.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MESSER ROMANIA GAZ SRL CUI RO 10547308
Oferta 2
Individuala
Ofertant
LINDE GAZ ROMANIA SRL CUI RO 8721959
Oferta 3
Individuala
Ofertant
SIAD ROMANIA SRL CUI RO 8184529
Valoare atribuită
6.867.797,81 RON
din 3.881.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro