Acasă · Licitații
· Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Servicii de colectare, manipulare, transport si eliminare a deseurilor spitalicesti cu asigurare de recipienti pentru colectare
- Număr anunț
- SCN1034533
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 618.750 RON
- Valoare atribuită
- 618.750 RON
- Data publicării
- 03.01.2019 15:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1011869
- Termen limită
- 10.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036431
Documente
Documentația de atribuire
- 1 Caiet de sarcini deseuri periculoase 2018.2.doc.p7s
- 3 FORMULARE - MODELE.doc.p7s
- Clauze contractualer deseuri.doc.p7s
- FisaDate_DF1036431.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. CUI RO 15071999
Valoare atribuită
618.750 RON
din 618.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro