Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
Furnizare echipamente pentru dotarea Atelierului mecanic in cadrul proiectului „MODERNIZAREA, DOTAREA SI ECHIPAREA INFRASTRUCTURII EDUCATIONALE A LICEULUI TEHNOLOGIC MIHAI EMINESCU, COMUNA DUMBRAVENI, JUD. SUCEAVA"
- Număr anunț
- SCN1034524
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
- Furnizor / câștigător
- TRD SRL (CUI 27907347)
- Cod CPV
- 43800000-1 · Echipament de atelier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 517.892 RON
- Valoare atribuită
- 511.642 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.01.2019 13:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1020219
- Termen limită
- 18.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036304
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1036304.pdf
- LD ATELIER MECANIC PLANSE.pdf.p7s
- LD CAIET DE SARCINI ACHIZITIE ATELIER MECANIC.pdf.p7s
- LD CONTRACTUL DE ACHIZITIE PUBLICA DRAFT.doc.p7s
- LD FISA DE DATE ATELIER MECANIC.pdf.p7s
- LD SECTIUNEA FORMULARE ATELIER MECANIC.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TRD SRL CUI RO27907347
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ENERGO-METR SRL CUI RO 7029764
Valoare atribuită
511.642 RON
din 517.892 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 6.250 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.