Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,3% sub estimat
COMBUSTIBILI (pe baza de card)
- Număr anunț
- SCN1034523
- Autoritate contractantă
- COMUNA DRAGOMIRESTI (CUI 4226494)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare atribuită
- 37.485 RON 6,3% sub estimat
- Data publicării
- 03.01.2019 13:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1016750
- Termen limită
- 17.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036088
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Caiet de sarcini - combustibil.pdf.p7s
- 6. FORMULARE.docx.p7s
- 7. Contract furnizare combustibili.pdf.p7s
- FisaDate_DF1036088.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
37.485 RON
din 40.000 RON estimat
6,3%
Adjudecat la 93,7% din estimat · economie 2.515 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.