Atribuită
Anunț de participare
“CONSTRUIRE GRADINITA CU PROGRAM NORMAL, IMPREJMUIRE SI UTILITATI IN SATUL BANEASA, COMUNA BANEASA, JUDETUL GIURGIU”
- Număr anunț
- SCN1034471
- Autoritate contractantă
- COMUNA BANEASA( CONSILIUL LOCAL BANEASA, JUDETUL GIURGIU) (CUI 5182140)
- Furnizor / câștigător
- TERRA GAZ CONSTRUCT SRL (CUI 10376216)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.194.648,75 RON
- Valoare atribuită
- 2.733.807,39 RON
- Data publicării
- 03.01.2019 08:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1015110
- Termen limită
- 21.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036175
Documente
Documentația de atribuire
- caiet_181219135842_0001.pdf.p7s
- etaj_3.pdf.p7s
- fatade 1_5.pdf.p7s
- fatade 2_6.pdf.p7s
- FisaDate_DF1036175.pdf
- Formulare.docx.p7s
- incadrare_13.pdf.p7s
- Model Contract Proiectare si executie.docx.p7s
- parter_2.pdf.p7s
- plan acoperire_7.pdf.p7s
- plan C.U._11.pdf.p7s
- plan sarpanta_8.pdf.p7s
- sectiuni_4.pdf.p7s
- sf_181219154214_0001.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERRA GAZ CONSTRUCT SRL CUI RO 10376216
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ELISAN SRL CUI RO 6334573
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PALAS SRL CUI RO16796359
Valoare atribuită
2.733.807,39 RON
din 2.194.648,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro