Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,4% sub estimat
Acord cadru de furnizare Tub RX echipament-Instalatie fixa de roengendiagnostic pentru tomografie computerizata tip Bright Speed Edge
- Număr anunț
- SCN1034461
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI 26292537)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 540.000 RON
- Valoare atribuită
- 462.400 RON 14,4% sub estimat
- Data publicării
- 03.01.2019 07:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1012388
- Termen limită
- 16.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035647
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Declaratie functii decizie.pdf.p7s
- FisaDate_DF1035647.pdf
- Formular de oferta.doc.p7s
- Model Acord cadru si contract subsecvent.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL CUI RO 26292537
Oferta 2
Individuala
Ofertant
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
Valoare atribuită
462.400 RON
din 540.000 RON estimat
14,4%
Adjudecat la 85,6% din estimat · economie 77.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.