Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,6% sub estimat
Lucrari de executie pentru proiectul “Regenerare urbană pe strada Privighetorii, în localitatea Baciu, Judeţul Cluj”
- Număr anunț
- SCN1034588
- Autoritate contractantă
- COMUNA BACIU (CUI 4378751)
- Furnizor / câștigător
- CRIDOV SRL (CUI 14587429)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.277.815,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.116.265,65 RON 12,6% sub estimat
- Data publicării
- 04.01.2019 12:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1015557
- Termen limită
- 28.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036358
Documente
Documentația de atribuire
- 3 Contract de lucrari - Privighetorii.docx.p7s
- 4 Formulare_ - Privighetorii.doc.p7s
- 7 Proiect tehnic.rar.p7s
- FisaDate_DF1036358.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CRIDOV SRL CUI RO 14587429
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
CRIDOV SRL CUI RO 14587429
Oferta 3
Individuala
Ofertant
CEZIANA STAR SRL CUI RO 16700167
Valoare atribuită
1.116.265,65 RON
din 1.277.815,70 RON estimat
12,6%
Adjudecat la 87,4% din estimat · economie 161.550,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.