Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare carburanti auto
- Număr anunț
- SCN1034585
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC (CUI 2406901)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 258.250 RON
- Valoare atribuită
- 258.046,21 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.01.2019 12:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1012228
- Termen limită
- 21.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036473
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
COSMO GAZ PRO SRL CUI RO 17797883
Valoare atribuită
258.046,21 RON
din 258.250 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 203,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.