Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
Cresterea eficientei energetice a Scolii Gimnaziale Dacia din Municipiul Oradea
- Număr anunț
- CN1008044
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- CONPILA SRL (CUI 5518322)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.899.006,31 RON
- Valoare atribuită
- 6.844.393,82 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 04.01.2019 08:12
- Anunț de atribuire
- CAN1018311
- Termen limită
- 18.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036559
Documente
Documentația de atribuire
- CD PTh SCOALA DACIA -SICAP.part001.rar.p7s
- CD PTh SCOALA DACIA -SICAP.part002.rar.p7s
- CD PTh SCOALA DACIA -SICAP.part003.rar.p7s
- CD PTh SCOALA DACIA -SICAP.part004.rar.p7s
- CD PTh SCOALA DACIA -SICAP.part005.rar.p7s
- CD PTh SCOALA DACIA -SICAP.part006.rar.p7s
- CD PTh SCOALA DACIA -SICAP.part007.rar.p7s
- CD PTh SCOALA DACIA -SICAP.part008.rar.p7s
- CD PTh SCOALA DACIA -SICAP.part009.rar.p7s
- CD PTh SCOALA DACIA -SICAP.part010.rar.p7s
- CD PTh SCOALA DACIA -SICAP.part011.rar.p7s
- CD PTh SCOALA DACIA -SICAP.part012.rar.p7s
- CD PTh SCOALA DACIA -SICAP.part013.rar.p7s
- Contract de lucrari- executie -.docx.p7s
- CS achizitie lucrari Sc Dacia.doc.p7s
- FisaDate_DF1036559.pdf
- formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONPILA SRL CUI RO 5518322
Asociați 1
INSELMA SRL CUI RO 16224829
Oferta 2
Individuala
Ofertant
RESEARCH CONSORZIO STABILE SOCIETATE CONSORTILE A.R.L CUI 05041951210
Valoare atribuită
6.844.393,82 RON
din 6.899.006,31 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 54.612,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.