Atribuită
Atribuire
SERVICII POSTALE - FF1695/27.02.2024, FF1530/20.02.2024, FF1892/20.02.2024, FF1358/14.02.2024, FF1197/08.02.2024, FF959/01.02.2024
- Număr anunț
- DAN2127063
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 64110000-0 · Servicii postale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 151,28 RON
- Data anunțului
- 06.03.2024 13:12
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.