Atribuită Atribuire

Furnizare produse - 5buchete flori x70lei=350lei simpozion ; 4 buchete/09.02.2024 ;1 buchet flori/08.02.2024 ; 1buchet flori x100lei=100 lei/ 17.02.2024 ”lansare carte ”

Număr anunț
DAN2131411
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
Furnizor / câștigător
PASTEL GARDEN S.R.L. (CUI 40898424)
Cod CPV
03121210-0 · Aranjamente florale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
450 RON
Data anunțului
13.03.2024 14:09

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.