Atribuită Atribuire

Supapa retinere cilindru brat 1358062 - 2 buc x 178,02 lei/ buc, arbore ambreiaj 40.17.119 -1 buc x 144,48 lei/buc, cilindru cupa B1 63/40X400 - 4 buc x 348,00 lei/buc , pompa PH 13 TIH - 1 buc x 454,03 lei/buc, pompa PRD 221 - 1 buc x 469,86 lei/buc. Achizitie in baza referatului nr.8143/11.03.2024, Oferta nr.8192/11.03.2024, Comanda nr.8430/13.03.2024

Număr anunț
DAN2131913
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
RURIS IMPEX SRL (CUI RO5045437)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.816,41 RON
Data anunțului
14.03.2024 10:41

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.