Atribuită
Atribuire
Furnizare produse - 1 aranjament floral 01.03.2024=100lei; 1 aranjament floral 13.03.2024=100 lei; 6buchete flori x70lei=420lei 14.03.2024
- Număr anunț
- DAN2144749
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
- Furnizor / câștigător
- PASTEL GARDEN S.R.L. (CUI 40898424)
- Cod CPV
- 03121210-0 · Aranjamente florale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 620 RON
- Data anunțului
- 29.03.2024 13:58
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.