Atribuită
Atribuire
FURNIZARE ENERGIE ELECTRICA TRIMESTRUL INTAI 2024, 2 PUNCTE 146A - 146D, FCT 9670094732/31.12.2023, 2400389210/15.02.2024, 2400389212/15.02.2024, 2400389211/15.02.2024, 2405052410/19.03.20242405052409/19.03.2024
- Număr anunț
- DAN2147607
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE TECUCI SRL (CUI 29358725)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI RO28909028)
- Cod CPV
- 65300000-6 · Distributie de energie electrica si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 5.099,15 RON
- Data anunțului
- 02.04.2024 14:31
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.