Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,0% sub estimat
„Verificari tehnice in utilizare pentru investigatii/examinari cu caracter tehnic-SE Turceni”.
- Număr anunț
- CN1092861
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108.200 RON
- Valoare atribuită
- 79.000 RON 27,0% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2026 14:23
- Anunț de atribuire
- CAN1173161
- Termen limită
- 22.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1271692
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
BIO AQUA GROUP SRL CUI RO 26406593
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
Deutero GmbH CUI DE184367638
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EMSAR SRL CUI RO 2833465
Valoare atribuită
79.000 RON
din 108.200 RON estimat
27,0%
Adjudecat la 73,0% din estimat · economie 29.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.