Atribuită
Atribuire
Servicii i transport invitati actv.cult.23.04.2024, Sala Cupola, ora 16.00 - c/v serv. transport feroviar București/Piatra Neamț/retur cf. ref. necesit.1221/18.04.2024 =104.50x2x2=418.00 lei/351.26 lei fără TVA” Proiect „Ziua internațională a Cărții și a Drepturilor de Autor. Ziua bibliotecarului - 23.04.2024”: lansare carte autor Călin Torsan și concert duet Călin Torsan,
- Număr anunț
- DAN2172287
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA NATIONALA DE TRANSPORT FEROVIAR DE CALATORI - CFR - CALATORI SA (CUI 11054545)
- Cod CPV
- 60210000-3 · Servicii de transport feroviar public (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 351,26 RON
- Data anunțului
- 29.04.2024 15:32
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.