Atribuită
Atribuire
Servicii exp.colete imprumut interbibliotecar apr.2024: BJ BACAU=12.20lei/23.04.2024; BJ Timis=12.20lei/23.04.2024; BCU Bucuresti=12.20/09.04.2024; BCU IASI=13.40lei/09.04.2024.
- Număr anunț
- DAN2173096
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 64100000-7 · Servicii postale si de curierat (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 50 RON
- Data anunțului
- 30.04.2024 12:04
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.