Atribuită
Atribuire
Achizitie servicii de inchiriere autoplatforma cu deservent pentru transport autoutilitara de la Bucuresti la Craiova, conform comanda nr. 13520/18-04-2024, astfel: 1 cursa x 1700 lei/ cursa = 1700 lei.
- Număr anunț
- DAN2178125
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- ROM MOB COB SRL (CUI 28393597)
- Cod CPV
- 60182000-7 · Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 1.700 RON
- Data anunțului
- 12.05.2024 22:17
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.