Atribuită Cumpărare directă

Detergent anticalcar

Număr anunț
DA24994869
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Bacau (CUI 4455390)
Furnizor / câștigător
ROBMARCO S.R.L. (CUI 15343988)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,08 RON
Valoare atribuită
184,08 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,08 RON

din 184,08 RON estimat