Atribuită
Cumpărare directă
Executia de ,,Lucrari de reparatii generale si renovare la Spitalul de Recuperare Sf. Gheorghe Botosani'' ca urmare al anuntului nr. 6341 din 20.12.2019 publicat pe site-ul unitatii. Se va incheia acord-cadru si contracte subsecvente, in functie de aprobarea bugetului de venituri si cheltuieli, conform anuntului si caietului de sarcini.
- Număr anunț
- DA24806814
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- R & Z ASCON SRL (CUI 28093220)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 248.109,20 RON
- Valoare atribuită
- 248.109,20 RON
- Data publicării
- 06.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.