Atribuită Cumpărare directă

servicii de medicina muncii pentru un numar estimativ de 151 angajati pe o perioada de 12 luni., conform contract.

Număr anunț
DA24825685
Autoritate contractantă
SERVICII PUBLICE SA Tulcea (CUI 22618640)
Furnizor / câștigător
ALMED SRL (CUI 14347159)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.516 RON
Valoare atribuită
9.516 RON
Data publicării
09.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.516 RON

din 9.516 RON estimat