Atribuită
Cumpărare directă
SET GARN CILINDRU FI100 1BUC X25.2101 DISC RS PROFESIONAL 1BUCX7.5630 Placute frana Logan 1BUCX67.2269 AX OSCILATIE U650 GB 1BUCX67.2269 BUCSA AX OSCILATIE U650 1114156 2BUCX19.3277 SET SEGM SERVOMOTOR 90 DJ 1BUCX33.6134 SIMERING 22X32X5 1BUCX10.0840 CILINDRU SERVO 3133201 IMP U650 1BUCX134.4538 Nit butuc spate 38.31.112 U-650 4BUCX7.5630 GROWERE GW24 4BUCX1.6807 Capac butuc roata spate U-650 38.31.107 1BUCX63.0252 al10008 curea 13x8x836 2bucx15.1260 fc25.10.00 filtru motorina 2bucx4.2017 AG30 TOBA EVACUARE U445 1BUCX73.11 115.01.036 ROBINET BLOC MOTOR U650 1BUCX12.60 103.01.042 ROBINET GOLIRE RADIATOR U650 1BUCX12.18 40.37.127 SUPORT FAR ROTUND U650 1BUCX8.40 MB6X16 SURUB IMBUS 4BX0.588 CUREA VENTILATOR SAVIEM 1BUCX14.29
- Număr anunț
- DA24820171
- Autoritate contractantă
- Comuna Almas (CUI 3520270)
- Furnizor / câștigător
- HER UNIVERSAL AUTO 2017 SRL (CUI 37098480)
- Cod CPV
- 16810000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 645,63 RON
- Valoare atribuită
- 645,63 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.