Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta lunara a echipamentelor de incalzire centrala, interventii si reparatii. Cadrul obligational va fi stabilit contractual.

Număr anunț
DA24809183
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
STAZA IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI 381967)
Cod CPV
45259300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.084 RON
Valoare atribuită
10.084 RON
Data publicării
06.01.2020 00:00
Data finalizării
07.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.084 RON

din 10.084 RON estimat